Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń:
(22) 815-93-10
+48 504 549 734

Napisz wiadomość:
info@maxdomdeveloper.pl
Formularz kontaktowy

Odwiedź nas:
ul. Zwoleńska 22/4
04-761 Warszawa

Polub Nas na Facebooku

Wiślany Brzeg II

Osiedle zlokalizowane przy ul. Przyrzecze. Aktualnie w sprzedaży posiadamy mieszkania w II etapie inwestycji Wiślany Brzeg.

W pobliżu znajduje się przystanek linii ZTM autobusy linii nr 211, 302, 723, 731, 741, N63. „Wiślany Brzeg II” to przede wszystkim jednak see best affordable prices blisko natury. Kępa Tarchomińska i wiślany brzeg od które nazwę wzięło nasze osiedle oddalone jest o niecały 1km. Okoliczne sąsiedztwo wiosną i latem oferuje wspaniałe warunki do spędzania wolnego czasu. Spacery, przejażdżki rowerowe czy romantyczne pikniki. A wysoki wał przeciw powodziowy zapewnia bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców.

W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, stadnina konin, etc.

Przygotowując projekty mieszkań bez czynszowych „Wiślany Brzeg II” koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon (32,9 m2) z miejscem na kominek który w chłodne dni ogrzeje mieszkanie, oddzielną przestronną i widną kuchnię z jadalnią (11.60 m2). Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (6,7 m2) oraz wiele wnęk na szafy i schowki. Część nocną uzupełniają dwie (16 m2, 13 m2; plus możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju kosztem jadalni) Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to 115m2). Mieszkania posiadają certyfikaty energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły techniczne :

  • technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25
  • ocieplenie styropianem GRAFITOWYM gr. 12 cm, pokryte tynkiem silikonowym
  • dach kryty blacho dachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15cm)
  • okna PCV w kolorze grafit , 5 komorowe trzy szybowe.
  • przewód kominowy przystosowany do montażu kominka

W standardzie deweloperskim :

  • rozprowadzone instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazową, centralnego ogrzewania, alarmowa, telewizyjna, , domofonowa)
  • piec gazowy 24KW „BROTJE” dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania (możliwość zabudowy), grzejniki płytowe kompaktowe firmy „PERFEKT”, w kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe
  • tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi
  • parapety zewnętrzne PCV w kolorze grafitowym
  • w kuchni instalacje trójfazowe dostosowane do kuchenek elektrycznych bądź indukcyjnych

Specjalna oferta cenowa na pozostałe mieszkania o powierzchni:

75 m2 w cenie 390 000 zł
115m2 w cenie 580 000 zł

Aktualności