Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń:
(22) 815-93-10
+48 504 549 734

Napisz wiadomość:
info@maxdomdeveloper.pl
Formularz kontaktowy

Odwiedź nas:
ul. Zwoleńska 22/4
04-761 Warszawa

Polub Nas na Facebooku

Mieszkania Wiślany Brzeg

’’Wiślany Brzeg” to kameralne osiedle pięciu domów mieszkalnych czterolokalowych. Mieszkania 3 bądź 4 pokojowe o pow. 117 m2 z przynależnym about intelligence garażem (plus miejsce postojowe na podjeździe) i ogródkiem o powierzchni do 400m2. Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to ponad 100m2).

Mieszkania bezczynszowe to hit na rynku mieszkaniowym w Warszawie.
Tu właściciel kontroluje wydatki i decyduje o opłatach eksploatacyjnych. Mieszkania bez czynszowe ’’Wiślany Brzeg” to brak zbędnych opłat za : zarząd wspólnoty bądź spółdzielni, miejsce postojowe, części wspólne w budynku, składki na fundusz remontowy czy firmy sprzątające bądź dozorcę.

Osiedle oddalone jest o 500 metrów od ul. Modlińskiej, oraz tylko o 5 km od nowo wybudowanej Trasy Mostu Północnego. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska (autobus linii nr 211 z przystankiem na ul. Przyrzecze, 302, 723, 731, 741, N63) oraz linie prywatne. Niebawem mieszkańcy Białołęki będą mogli również korzystać ze specjalnego tramwaju który połączy osiedla Tarchomina (jadać Mostem Północnym) do stacji Metro Młociny.

Osiedle „Wiślany Brzeg” to przede wszystkim jednak blisko natury. Kępa Tarchomińska i wiślany brzeg od które nazwę wzięło nasze osiedle oddalone jest o niecały 1km. Okoliczne sąsiedztwo wiosną i latem oferuje wspaniałe warunki do spędzania wolnego czasu. Spacery, przejażdżki rowerowe czy romantyczne pikniki. A wysoki wał przeciw powodziowy zapewnia bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców.

W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami,  stadnina konin, etc.

Przygotowując projekty mieszkań bezczynszowych „Wiślany Brzeg” koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon (29 m2) z miejscem na kominek który w chłodne dni ogrzeje mieszkanie, oddzielną przestronną i widną kuchnię z jadalnią (17,10 m2). Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (7,4 m2) oraz wiele wnęk na szafy i schowki. Część nocną uzupełniają dwie (16 m2, 15 m2; plus możliwość wygospodarowania dodatkowego pokoju kosztem jadalni) bądź trzy sypialnie (15 m2, 12,3 m2, 10,2 m2). Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to ponad 100m2). Mieszkania posiadają certyfikaty energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły techniczne :

 • technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25
 • ocieplenie styropianem gr. 15 cm, pokryte tynkiem akrylowym
 • dach kryty blacho dachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15cm)
 • okna PCV w kolorze orzech, 5 komorowe, okucia Winkhaus,
 • przewód kominowy przystosowany do montażu kominka
 • kanalizacja planowana przez m.st. na 2015/2016r

W standardzie developerskim :

 • rozprowadzone instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazową, centralnego ogrzewania, alarmowa, telewizyjna, telefoniczna, domofonowa)
 • piec gazowy 24KW „BROTJE” dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania (możliwość zabudowy), grzejniki płytowe kompaktowe firmy „PERFEKT”, w kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe
 • tynki gipsowe, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi
 • parapety  zewnętrzne PCV w kolorze grafitowym
 • w kuchni instalacje trójfazowe dostosowane do kuchenek elektrycznych bądź indukcyjnych (możliwość zainstalowania kuchenek gazowych)

 

mieszkanie wiślany brzeg

image-14
image-15
image-16

Aktualności